Tábor v angličtině nebo němčině se zkušenými mluvčími

Prázdninové kurzy angličtiny a němčiny pro děti v krásném prostředí chatové osady Zvůle u Kunžaku. Týdenní pobyt v malých oddílech pod dozorem kvalifikovaných lektorů a rodilých mluvčí. 

 

Mgr. Dana Štefková

Koordinátorka vašich kurzů

verejnekurzy@ccskolajazyku.cz
+420 777 911 444

Základní informace

Termíny: 15. 7. - 22. 7. 2017 (tento termín je bohužel prakticky již obsazen)

                 5. 8. - 12. 8. 2017

Cena:       Kč 4950,- 

Místo:      Chatová osada Zvůle u Kunžaku

Přihlásit se

Prázdninová zábava s angličtinou a němčinou


Skvělý způsob, jak v létě skloubit pobyt v přírodě, zábavu s jinými dětmi a přitom si zcela přirozeně osvojit základy angličtiny nebo němčiny. Část dne se odehrává v režimu "English only" ("Einzig Deutsch") s rodilými mluvčími a českými lektory, kdy děti plní úkoly v rámci celotáborové etapové hry, zbytek je vyplněn zábavnými aktivitami, závislými na počasí a náladě dětí. :)

Pro závazné přihlášení si prosím stáhněte náš formulář, vyplňte a zašlete na adresu verejnekurzy@ccskolajazyku.cz  Přihláška ke stažení »

Výborné a chutné jídlo, kvalitní ubytování, nádherná příroda a naprosté bezpečí

Děti bydlí v dřevěných chatkách v chatové osadě Zvůle u Kunžaku a mají kdykoli k dispozici sociální zařízení s teplou vodou. Ubytovací kapacita chatek je od 2 do 5 lůžek. Děti se stravují se všemi ostatními "osadníky" v kamenné budově s profesionální kuchyní, a to formou bohatých ranních švédských stolů, obědem dle programu (studený nebo teplý) a výběrem z teplých večeří. Přímo v areálu chatové osady jsou kurty a hřiště, non-stop občerstvení, a malá pláž na koupání. Chata je obklopena překrásnými lesy. Všechny táborové chatky jsou poblíž sebe a vedoucí bydlí přímo s dětmi nebo v jejich bezprostřední blízkosti. Každý oddíl má svého vedoucího, který má na starosti maximálně 5-8 dětí, které bez dozoru nikdy neopouští areál chatové osady. Zároveň je po celou zajištěn dozor odpovědného hlavního vedoucího. 

Pestrý táborový program


Každý rok je tábor zastřešen tématickou celotáborovou hrou, které se účastní všechny týmy, a která vrcholí "bitvou" oskladištní budovu v železniční stanici Hůry, kterou děti absolutně milují. Letošní téma je "Soukromá očka a detektivové vs mafiáni." V rámci týdenního programu nechybí samozřejmě ani žádné typické táborové aktivity, jako stezka odvahy, táborák, táborové hry apod. V chatové osadě není mobilní ani wifi signál, takže děti tráví čas pouze pobytem venku a společnými hrami. Na konci každého dne děti zaznamenávají své zážitky do deníčku, kam sepisují také nová slovíčka, která se při dané aktivitě naučily. 

Co je v ceně, termíny a organizace tábora 

V ceně kurzu je ubytování, strava, dozor dospělých osob, kvalifikovaní lektoři, materiál a pomůcky pro táborové hry. Součástí ceny ani organizace tábora není doprava na místo a z místa před začátkem a po skončení tábora. Nástup na tábor je v sobotu mezi 14.00 a 16.00 hodinou, odjez z tábora v sobotu dopoledne mezi 9.00 a 10.00 hodinou. Tábory se konají ve dvou termínech v červenci a srpnu. 

Během pobytu nejsou vhodné návštěvy rodičů, přímo v osadě je také velmi slabý mobilní signál, není tedy třeba, aby si sebou děti tato zařízení braly. Jakékoli nutné spojení se světem zajišťují jejich vedoucí. :)