Příměstský tábor s angličtinou a němčinou se zkušenými mluvčími

Prázdninové týdenní kurzy angličtiny nebo němčiny pro děti v krásném historickém centru Českých Budějovic. 5 denní program pro děti v angličtině či němčině pod dozorem kvalifikovaných lektorů. 

 

Mgr. Dana Štefková

Koordinátorka vašich kurzů

verejnekurzy@ccskolajazyku.cz
+420 777 911 444

Prázdninová zábava s jazyky


Skvělý způsob, jak v létě zabavit své děti a zároveň nenechat jejich hlavy úplně zahálet. Během 5 dní si děti zcela přirozeně osvojí nebo prohloubí znalosti běžných anglických/německých frází a slovní zásoby. Část dne se odehrává v režimu "English only" ("Einzig Deutsch") v prostorách školy a část dne tráví děti se svými lektory venku v městkých parcích Stromovka a Sokolský ostrov. V rámci programu se věnují etapové hře a zábavným jazykovým hrám a aktivitám závislým na počasí a náladě dětí. :)

 

Pro závazné přihlášení si prosím stáhněte náš formulář, vyplňte a zašlete na adresu verejnekurzy@ccskolajazyku.cz  Přihláška ke stažení »

Domácí strava, kvalitní lektoři a příjemné prostředí

Kurz začíná každý den mezi 8.00 a 8.30 a končí mezi 16.00 a 17.00 hodin, a to v následujících třech termínech:  24.- 28. 7. 2017, 14. 8. - 18. 8. 2017 a 21. 8. - 25. 8. 2017

V ceně kurzu jsou 2 svačiny a teplý oběd. V případě vyššího počtu dětí budou rozděleny do dvou týmů po 7 se svým vlastním vedoucím. Nově vybavené prostorné učebny skýtají bezpečný a příjemný prostor pro veškeré dětské aktivity. 

Pestrý program

Kurz je zastřešen tématickou celotýdenní hrou, které se účastní všechny týmy. V rámci této hry plní různé úkoly a soutěže, jejichž cílem je přirozeným způsobem rozšířit a upevnit jejich jazykové znalosti. Letošním tématem jsou "Soukromá očka vs mafiáni". Na konci každého dne si děti zaznamenávají své zážitky do deníčku, kam sepisují také nová slovíčka.