Jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny a dalších jazyků, které vás posunou dál.

V naší jazykové škole budete v kurzu odpovídajícím vaší jazykové úrovni, budete používat živý, praktický jazyk a učit se moderně a komunikativně. Lektor vás bezpečně povede studiem a zohlední vaše potřeby tak, aby pro vás výuka byla maximálně přínosná.


CC liga studentů se otevírá! Čtěte nové příběhy a připojte se! 

 Jihočeské divadlo už není dávno jen jihočeské. Svou práci pro něj mám velmi rád  a vzhledem  k mezinárodní povaze našeho ansámblu by to bez angličtiny nešlo.  Zároveň  rád cestuji a potkávám nové lidi, takže v pracovním i soukromém životě  bych si bez angličtiny připadal hrozně omezený. 

 Jiří Grauer, produkční JD, firemní kurz AJ B2+ 

 

Veřejné kurzy v CC jsou komunikativní a zábavné, takže jsem se bez obtíží zbavila obavy z mluvení. Chodit do kurzu mě baví a je to přínosné. 

Dominika Brabcová, administrativa, veřejný kurz AJ B1+

 

 

 Po dvouletém přípravném kurzu jsem úspěšně složila  zkoušku Cambridge  English: First a jsem ráda, že to mám za sebou. Ve studiu  jazyků chci ale pokračovat, chci posunout svou angličtinu na úroveň C1 a taky si  „osvěžit“  svou  středoškolskou  němčinu.

 Renata Berecová, finanční analytik, veřejný kurz AJ B2 - příprava na FCE

 

 

Ve firmě začínáme mít stále více firemních sezení a termínů v angličtině, která začíná stále častěji nahrazovat němčinu. Tento trend stále poroste, takže je pro mě nutné se zdokonalit i v tomto jazyce.

Martin Končok, vedoucí oddělení, individuální kurz AJ B2

 

  S lektory CC školy jazyků rozhodně není „učení mučení“, ale opravdu spíše  hrou. Zároveň jsou oba jazyky, angličtina i němčina, pro mou práci  v Jihočeském divadle velmi podstatné, a bez nich bych ji nemohla dobře  vykonávat. 

 Věra Ernstová, vedoucí obchodního oddělení, firemní kurz AJ a NJ

 

 

Učím na 1. stupni ZŠ, a to i angličtinu. Chci, aby mí žáci byli lepší, proto pracuji i na sobě. A i když se mi po dvouletém přípravném kurzu podařilo složit mezinárodní zkoušku Cambridge English: First, budu pokračovat dál a posouvat svou angličtinu na úroveň C1. 

Pavla Horáková, učitelka ZŠ Šindlovy Dvory, veřejný kurz AJ B2 - příprava na FCE

 

 

 Původně jsem začala studovat, aby mi za mezinárodní certifikát byl uznán  předmět ve škole. Nakonec to nebylo třeba, ale hodiny byly pestré a přínosné,  takže stále  pokračuji  a chodím hlavně kvůli zdokonalení, dobrému kolektivu, a  abych nevypadla z tempa  a nezapomněla mluvit. 

 Monika Homolková, studentka EF JČU, veřejný kurz AJ B1+

 

Jsme partnerskou organizací British Council, která našim studentům zajišťuje nejvyšší standard organizace zkoušek v rozsáhlé síti ČR.

Už 4 roky jsme hrdým nositelem známky nejvyšší kvality, certifikátu Oxford Quality School, a to jako jediní v jihočeské kraji.

Jsme oficiálním členem Asociace jazykových škol. 

 

Dodáváme kurzy v rámci bonusového programu firmy Benefit Plus.